روغن سیلیکون زیره کفش

روغن سیلیکون زیره کفش

روغن سیلیکون زیره کفش

روغن سیلیکون (به انگلیسی : Silicone Oil) ، که با اسامی پلی متیل سیلوکسان نیز شناخته شده است. مایعی شفاف می باشد. که کاربرد فراوانی در زیره کفش ، بسته بندی و نگهداری مواد غذایی ، واشرها و بطری ها دارد. 

عامل انتشار سیلیکون آلی برای زیره کفش پلی اورتان

این روش ،  یک ماده آزاد کننده سیلیکون آلی برای زیره کفش های پلی اورتان است. یک ماده فعال سطح غیر یونی و روغن سیلیکون اصلاح شده پلی اتر به عنوان عوامل امولسیون کننده عمل می کند. آب به عنوان یک محیط پراکندگی افزوده می شود. برای انجام امولسیون از یک ماشین امولسیون با برش بالا استفاده می شود و سپس ماده آزاد کننده سیلیکون آلی برای زیره کفش پلی اورتان بدست می آید. عامل آزاد ساز سیلیکون آلی دارای خصوصیات زیر هستند.

* ماده آزاد کننده سیلیکون آلی محلول در آب

*سازگار با محیط زیست

*عاری از بو و تبخیر حلال است.

*از نظر تخریب و شکل دهی مناسب باشد.

*براق و بدون نقص

ماده آزاد کننده سیلیکون آلی در تولید کم و در اثر تخریب بسیار عالی است.

انواع غلظت های روغن سیلیکون :  100 ، 350 ، 1000 ، 12500 و 60000

ایران کم اکس روغن سیلیکون زیره کفش ، را با بهترین کیفیت در اختیار شما مصرف کنندگان ، تولید کنندگان و صنعتگران عزیز قرار می دهد. اگر نیازمند روغن سیلیکون هستید ، ما سیلیکن ، با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهیم. فقط کافی است تلفن را بردارید ، خرید آن را به ما بسپارید ، ما این ماده را در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار خواهیم داد.

خرید روغن سیلیکون زیره کفش را به ایران کم اکس بسپارید.  جهت اطلاع از قیمت ، خرید و فروش سیلیکون زیره کفش تماس حاصل بفرمایید. 

شماره تماس دفتر : 02176872465

شماره تماس موبایل و واتساپ : ۰۹۱۹۸۰۲۴۴۳۲ – ۰۹۹۱۲۳۱۷۶۶۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *